ДЕТСКА КУЌИЧКА СО СРЦИЊА – РОЗЕ 8102

7.800 ден

Напишете го тука вашиот текст, а ние рачно ќе го испишеме на картичката за вас
Вкупно за производот:
Вкупно за опции:
Вкупна сума:

Опис

Магичен простор кој нуди безгранични можности за забава и креативност.
Оваа уникатна куќичка со интензивна розева боја и мали срциња, претставува куќа на игрите, спремна да се исполни со фантазиите и идеите на Вашите принцези.

Разбудете ја фантазијата и помогнете им на децата да го создадат својот свет на игра, без ограничувања.
Ја носи топлината и енергијата на детството, нудејќи безбедно место каде Вашите мали артисти може да се изразат и да создадат.

Нека биде просторот каде нивната уметничка слобода може да расцвета, а играта да биде стимулирана без граници, каде идеите и фантазијата може да станат реалност без ограничувања.

Димензии: 92cm x 98cm x 117cm

tags: kukja, kuka, kukicka, detska kukicka, куќарка, куќичка, двор, детска куќчка

Дополнителни информации

Тежина4,50 кг
Димензии117,00 × 92,00 × 98,00 cm
Возраст

,

Бренд

Состав

Пол

,

ИСПОРАКА

По добивањето на потврда за креирана нарачка и извршувањето на уплатата, нарачката се здобива со статус на обработка. Откако нарачката е обработена и потврдена од страна на компанијата се праќа на достава. Рокот на достава е 5 работни дена. Нарачките направени во ден каде следниот е неработен, се обработуваат следниот работен ден. Доставата, понатамошните контакти со компанијата соработник за достава и квалитетот на достава не се одговорност на компанијата и нема надлежност за нив. *Доставата се наплаќа при самата испорака на пратката и чини 150 денари.

МОЖЕБИ ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ: