ДОЛУ МАСИЧКА ЗА УЧЕЊЕ – СМАРТ (7063)

1.780 ден

Напишете го тука вашиот текст, а ние рачно ќе го испишеме на картичката за вас
Вкупно за производот:
Вкупно за опции:
Вкупна сума:

Опис

Оваа детска масичка е прекрасна за задржување на внатрешната забава на Вашето дете на возраст од 2+ години.
Има место за боички, пенкала и други материјали за учење, ергономскo место за одмор на нозе, така што малите нозе на Вашето дете никогаш нема да болат.
Местото за седење е многу удобно, па детето може да си игра со часови на оваа маса без проблеми.
Лесна е за склопување!!!
Изработена од издржлив материјал, што ја прави идеална за Вашето дете да седи додека се занимава со стикери, боенки или бои.
Создадете му на Вашето мало дете посебен креативен простор со оваа детска масичка со едногор….
Без разлика дали цртаат својот најнов молив или вежбаат броеви, децата ќе ја обожуваат.
Има прекрасен дизајн со живи бои и вградена клупа и подлактица.
Направена е од издржлива пластика, што значи дека забавата со водени боички лесно може да се исчисти.
Со идеална големина за мали ученици е идеална за поддршка на Вашето мало дете додека го открива својот свет.

Димензии: 49 x 70 x 54 cm
tags: detska masicka, masa, ednorog, детска масичка, еднорог

Дополнителни информации

Тежина3,09 кг
Димензии54,00 × 49,00 × 70,00 cm
Пол

,

Возраст

,

Состав

ИСПОРАКА

По добивањето на потврда за креирана нарачка и извршувањето на уплатата, нарачката се здобива со статус на обработка. Откако нарачката е обработена и потврдена од страна на компанијата се праќа на достава. Рокот на достава е 5 работни дена. Нарачките направени во ден каде следниот е неработен, се обработуваат следниот работен ден. Доставата, понатамошните контакти со компанијата соработник за достава и квалитетот на достава не се одговорност на компанијата и нема надлежност за нив. *Доставата се наплаќа при самата испорака на пратката и чини 150 денари.

МОЖЕБИ ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ: