СЕТ ЗА БОКС

1.480 ден

Напишете го тука вашиот текст, а ние рачно ќе го испишеме на картичката за вас
Вкупно за производот:
Вкупно за опции:
Вкупна сума:

Опис

Овој боксерски сет е одличен избор за младите љубители на боксот.
Ги содржи сите потребни елементи за да се започнат тренинзите и да се развијат важни вештини како што се агилност, снаодливост и координација на движењата.
Во комплетот се вклучени прилагодлива боксерска крушка со висина од 45,5 см, ракавици и пумпа, што го прави удобен и практичен.
Сетот се препорачува за деца постари од 5 години, што го прави прекрасен подарок за малите спортисти кои сонуваат да станат шампиони.

Дополнителни информации

Тежина0,00 кг
Димензии1,00 × 1,00 × 1,00 cm
Пол

Возраст

,

Бренд

Состав

ИСПОРАКА

По добивањето на потврда за креирана нарачка и извршувањето на уплатата, нарачката се здобива со статус на обработка. Откако нарачката е обработена и потврдена од страна на компанијата се праќа на достава. Рокот на достава е 5 работни дена. Нарачките направени во ден каде следниот е неработен, се обработуваат следниот работен ден. Доставата, понатамошните контакти со компанијата соработник за достава и квалитетот на достава не се одговорност на компанијата и нема надлежност за нив. *Доставата се наплаќа при самата испорака на пратката и чини 150 денари.

МОЖЕБИ ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ: